Φωτογραφίες Παίζοντας Επιτραπέζια

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 392 total)
  • Author
    Posts
  • #18981
    VitaKapa
    Participant

    Macao – Ωραίο πιαχνίδι από τον Feld με πολλές στρατηγικές επιλογές και όμορφο μηχανισμό με κύβους ενεργειών

    INSTAGRAM-Giveaway-Post-Altar20131214_204608.jpg[/attachment:tmq72ehv]

    #18982

    @VitaKapa » Κυρ Δεκ 15, 2013 5:21 pm wrote:

    Macao – Ωραίο πιαχνίδι από τον Feld με πολλές στρατηγικές επιλογές και όμορφο μηχανισμό με κύβους ενεργειών

    INSTAGRAM-Giveaway-Post-Altar20131214_204608.jpg[/attachment:1o9wkeeg]

    good post

    #18983
    matsas
    Participant

    παιδια πως ανεβαζουμε φωτογραφιες????

    #18984
    VitaKapa
    Participant

    @matsas » Τρί Δεκ 17, 2013 11:37 pm wrote:

    παιδια πως ανεβαζουμε φωτογραφιες????

    Καλησπέρα :meeple: υπάρχουν 2 τρόποι να ποστάρει κανείς φωτογραφίες:
    1) Αν κάποιος θέλει να βάλει φωτογραφία στο κείμενο του , μπορεί να πατήσει προσθήκη συνημμένου κάτω από το post που γράφει και να ανεβάσει την φωτό που θέλει
    (Choose File) στη συνέχεια πατάει το κουμπί ADD FILE και η φωτογραφία ανεβαίνει (το post σας, κάνει refresh αυτόματα) και στην συνέχεια για να μπει η φωτογραφία
    που μόλις ανεβάσε κάποιος στο post του/της πατάει (Προβολή στην δημοσίευση)
    2) αν είναι ήδη σε η φωτό σε άλλο site π.χ. BGG πατάμε το εικονίδιο με το ηλιοβασίλεμα που υπάρχει επάνω όταν γράφουμε ένα Post (αριστερά από το yutube) και εισάγουμε το Link της φωτογραφίας (δεξί click επάνω σε φωτογραφία αντιγραφή συνδέσμου εικόνας ή copy image url)

    οι πιο πολλές φωτό σε αυτό το TOPIC έχουν ανέβει με τον πρώτο τρόπο παράδειγμα ΕΔΩ ελπίζω να σε βοήθησα 🙂 αν δεν το βρεις στείλε μου μήνυμα να σε βοηθήσω ή τα λέμε κάποια στιγμή και στο chat του forum

    #18985
    matsas
    Participant

    πρωτη εικονα και τ αφεντικο τρελαθηκε!!!!!!!!!!!!!

    #18986
    VitaKapa
    Participant

    Είναι τόσο ωραίο όσο λένε? Δεν έχω καταφέρει να το παίξω ακόμα :meeple:

    p.s. ωραία φωτό 🙂 επάνω στην δράση

    #18987

    Καλοριζικος μωρη παιχταρα αλλα εχω ενσταση:απο εσενα δεν περιμενα ποτε ν ανεβασεις φωτο και 1η να μην ειναι ο αρχοντας…με απογοητευεις 😀

    #18988
    matsas
    Participant

    χαχαχαχαα ετοιμζω και άρχοντα Αχιλλέα! !!!!
    βαγγελη ειναι καθαρά παιχνιδι χαβαλέ γίνεται χαμος και επικρατεί ενα χάος όλοι φωνάζουν.προσωπικά μου αρέσει αρκετά.εύκολο και οτι πρεπει για να περασει ωραία η ώρα

    #18989

    @matsas » Τετ Δεκ 18, 2013 10:59 am wrote:

    χαχαχαχαα ετοιμζω και άρχοντα Αχιλλέα! !!!!
    βαγγελη ειναι καθαρά παιχνιδι χαβαλέ γίνεται χαμος και επικρατεί ενα χάος όλοι φωνάζουν.προσωπικά μου αρέσει αρκετά.εύκολο και οτι πρεπει για να περασει ωραία η ώρα

    Δεσμευτηκες θελω αρχοντα(μπορουμε αμα θες κ βολεψει να παιξουμε μαζι και ν ανεβασουμε τις φωτο).οσο για το μεγαλο αφεντικο αν θες κατι να παιξεις που να χει χαβαλε ειν καλο.προσωπικα σιχαινομαι τετοιου ειδους παιχνιδια αλλα αν το δεις ως χαβαλε παλευεται.βεβαια ειπα προσωπικη αποψη ετσι…

    #18990
    VitaKapa
    Participant

    @matsas » Τετ Δεκ 18, 2013 10:59 am wrote:

    χαχαχαχαα ετοιμζω και άρχοντα Αχιλλέα! !!!!
    βαγγελη ειναι καθαρά παιχνιδι χαβαλέ γίνεται χαμος και επικρατεί ενα χάος όλοι φωνάζουν.προσωπικά μου αρέσει αρκετά.εύκολο και οτι πρεπει για να περασει ωραία η ώρα

    Τέλεια θα το δοκιμάσουμε τότε ακούγεται ωραίο για την παρέα
    thanks you

    #18991
    VitaKapa
    Participant

    INSTAGRAM-Giveaway-Post-Altar20131207_192408.jpg[/attachment:311nkxov]

    Αυτοκράτορας σε 8 λεπτά ( Eight-Minute Empire ) το συντομότερο παιχνίδι ανάπτυξης και κατάκτησης!!! Εύκολο και απλό, αρκετά απλό αλλλά για το χρόνο που κρατάει το κάνει ιδανικό :meeple:

    #18992

    @VitaKapa » Τετ Δεκ 18, 2013 8:41 pm wrote:

    INSTAGRAM-Giveaway-Post-Altar20131207_192408.jpg[/attachment:37cwadx7]

    Αυτοκράτορας σε 8 λεπτά ( Eight-Minute Empire ) το συντομότερο παιχνίδι ανάπτυξης και κατάκτησης!!! Εύκολο και απλό, αρκετά απλό αλλλά για το χρόνο που κρατάει το κάνει ιδανικό :meeple:

    Το επαιξες κι αυτο ρε θηριο??ποτε προλαβαινεις??Το χα δει βεβαια ακομα δεν εχω κανει τις χριστυγεννιατικες αγορες μου αλλα για να μαι ειλικρινης μου φαινεται αρκετα απλο!Ωραια φωτο παντως και σιγουρα θα το παιξω το παιχνιδι με την 1η ευκαιρια!

    #18993
    VitaKapa
    Participant

    😀 ναι Αχιλλέα είναι αρκετά απλό, αλλά δεν είναι κακό ακριβώς γιατί κρατάει λίγο
    και νομίζω το βασικό του πλεονέκτημα είναι ότι μπορείς πολύ εύκολα να το βγάλεις
    στο τραπέζι σαν εισαγωγικό, σε παρέες που δεν παίζουν επιτραπέζια, ή βαριούνται να
    ακούσουν πολλούς κανόνες :meeple:

    #18994

    @VitaKapa » Τετ Δεκ 18, 2013 11:01 pm wrote:

    😀 ναι Αχιλλέα είναι αρκετά απλό, αλλά δεν είναι κακό ακριβώς γιατί κρατάει λίγο
    και νομίζω το βασικό του πλεονέκτημα είναι ότι μπορείς πολύ εύκολα να το βγάλεις
    στο τραπέζι σαν εισαγωγικό, σε παρέες που δεν παίζουν επιτραπέζια, ή βαριούνται να
    ακούσουν πολλούς κανόνες :meeple:

    plus 1 αυτο ισχυει!Βασικα χαλαρα θα επαιζα τα παντα δεν με χαλαει να δοκιμαζω καινουρια παιχνιδια αλλα δυστυχως απο ολη την παρεα μονο 2 αγοραζουμε συχνα επομενως ποσα να παρουμε κι εμεις???

    #18995
    VitaKapa
    Participant

    σωστά 😀

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 392 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.