Φωτογραφίες Παίζοντας Επιτραπέζια

  • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 392 total)
  • Author
    Posts
  • #18966
    VitaKapa
    Participant

    @garif » Τετ Δεκ 11, 2013 8:52 pm wrote:

    @VitaKapa » Τρί Δεκ 10, 2013 9:02 pm wrote:

    έγινε Αχιλλέα και εγώ θα έχω 10 μέρες άδεια, οπότε το κανονίζουμε γιορτινό gaming!!! 😀

    Τελεια!!!Αμα θες στειλε ποιες μερες εχεις αδεια(σε προσωπικο μηνυμα εννοειται) να κοιταξω να βρω χρονο κι εγω!Ψηνομαι τρελα να σε γνωρισω κι ολας να παιξουμε και τπτ.Κανονιζουμε λοιπον εγω Αθηνα θα μαι θα δουλευω βεβαια αλλα μεχρι τις 5 εκεινες τις μερες μετα θα μπορω να κανονισω κατι αν το ρυθμισω!!!

    super duper, οι μέρες άδειας θα οριστικοποιηθούν λογικά τέλος εβδομάδας, με αρχές επόμενης, με το που μάθω σου στέλνω :meeple:

    #18967

    super duper, οι μέρες άδειας θα οριστικοποιηθούν λογικά τέλος εβδομάδας, με αρχές επόμενης, με το που μάθω σου στέλνω :meeple:[/quote]

    😉 thanks you Αναμενω λοιπον…Εγω στανταρ δεν θα εχω αδεια οποτε δεν χρειαζεται να σου στειλω κατι 😆

    #18968
    VitaKapa
    Participant

    θα σε κάνουμε να ξεχαστείς με ωραία tabletops 😀

    #18969

    @VitaKapa » Τετ Δεκ 11, 2013 11:08 pm wrote:

    θα σε κάνουμε να ξεχαστείς με ωραία tabletops 😀

    bravo

    #18970

    Ενα επικο και ακρως ατμοσφαιρικο παιχνιδι που δεν πρεπει να λειπει απο καμια συλλογη το υπεροχο:Wasr of the ring

    #18971

    Μια συναρπαστικη παρτιδα ενος καταπληκτικου παιχνιδιου του Κen Follett!!

    #18972

    To υπεροχο ταμπλο του κατ’εμε καλυτερου στρατηγικου παιχνιδιου!!!Ενα παιχνιδι το οποιο σχεδον μηδενιζει τον παραγοντα τυχη!!!

    #18973

    Ο κατοχος του παιχνιδιου και φιλος Αντωνης εξηγει το πως παιζεται το παιχνιδι με τον φιλο Γιαννη να στεκεται ορθιος προσπαθωντας να καταλαβει!!!

    #18974

    Α ρε κακομοιρε και να ξερες τι σου ετοιμαζα. . .Μια συμβουλη:Mην εμπιστευεστε κανεναν! ! !

    #18975
    VitaKapa
    Participant

    Αυτά είναι 🙂 φαίνεται ότι το καταευχαριστηθήκατε :meeple:
    Εντυπώσεις από την παρτίδα? Πόσο σας κράτησε σε διάρκεια?
    Thanks

    #18976

    @VitaKapa » Σάβ Δεκ 14, 2013 8:13 am wrote:

    Αυτά είναι 🙂 φαίνεται ότι το καταευχαριστηθήκατε :meeple:
    Εντυπώσεις από την παρτίδα? Πόσο σας κράτησε σε διάρκεια?
    Thanks

    Οι φωτο ειναι σχετικα παλιες απο το καλοκαιρι περιπου…η παρτιδα κραταει περιπου 3,5 ωρες αν ειν ολοι εμπειροι κ παιζουν καλα.αν οχι τελειωνει κ νωριτερα ως πολυ νωριτερα.βεβαια εξαρταται κι απ τον αριθμο παιχτων.οσο πιο πολλοι τοσο πιο χρονοβορο.το εχεις παιξει;;εκπληκτικο σε θεμα στρατηγικης το κορυφαιο για μενα.μαζι με το στρονγκχολντ σχεδον μηδενιζουν την τυχη.τα πιο στρατηγικα παιχνιδια.προσωπικη αποψη παντα ετσι.

    #18977
    VitaKapa
    Participant

    ωραία 🙂 όχι δεν το έχω παίξει ακόμα, απλά άκουγα κάτι πεντάωρα και είχα τρομάξει λίγο 😀
    υποθέτω αυτός ο χρόνος είναι για 5 παίκτες, οπότε μια χαρά!!! Εχω ακούσει οτι είναι πολύ
    στρατηγικό, το Stronghold το έχω παίξει όντως κορυφαίο παιχνίδι :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

    #18978

    Χανεις φιλε…Δεν εχει καμια σχεση με την ταινια(σ αρεσει δεν σ αρεσει εννοω)το θεμα και τα προσωπα σαφως ειναι ιδια!για μενα ειναι το νουμερο 1 παιχνιδι.το γουστο μου το ξερεις αν σ αρεσει το στρονγκχολντ αυτο θα σε τρελανει γιατι εχει πολλους παιχτες προδωσιες κτλ μεσα!κοιτα αν καποιος σκεφτεται 1 ωρα τι θα κανει θα παρει 5ωρο σιγουρα…Με νορμαλ παιχτες κι οχι τους υπεραναλυτικους ενα 3,5 ωρο θελει!Χαονεσαι ειν η αληθεια με τις τοσες πολλες επιλογες αλλα ειν το μονο παιχνιδι μαζι με το ρουνγουορς που νιωθω οτι ειμαι στρατηγος και οτι βρισκομαι σε μαχη…Πρεπει να υπολογισεις παρα πολλα!Απιστευτο παιχνιδι Βαγγελη πανεξυπνο!!!(προσωπικα μ εκνευριζουν τα παιχνιδια τυχης αφανταστα οχι επειδη ειμαι γκαντεμης ο ιδιος αλλα επειδη καποιος μοπρει να παιξει σωστα κι ο αλλος να ξεσκιστει στο ζαρι η στις καρτες και να νικησει ενω παιζει αθλια οποτε ολα τα παιχνιδια διχως τυχη τα θεωρω κορυφαια και ισως δεν ειμαι τοσο αντικειμενικος)

    #18979
    VitaKapa
    Participant

    Ωραία μου αρέσουν τα παιχνίδια με back stabing
    και με 5 παίκτες θα ναι σουπερ!!! Τέλεια!!!

    #18980

    @VitaKapa » Κυρ Δεκ 15, 2013 12:32 pm wrote:

    Ωραία μου αρέσουν τα παιχνίδια με back stabing
    και με 5 παίκτες θα ναι σουπερ!!! Τέλεια!!!

    :thumbsup: good post

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 392 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.