Φωτογραφίες Παίζοντας Επιτραπέζια

This topic contains 388 replies, has 0 voices, and was last updated by Epitrapaizoume.gr Epitrapaizoume.gr 3 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 392 total)
  • Author

Παιζοντας Horus με τον μετρ του ειδους και φιλο Πετραν!!!

H O R U S H E R E S Y ! ! !

Ο αγαπημενος μου στρατος στο παιχνιδι με 2 νικες στα 2 παιχνιδια ως τωρα!!!

Και μια μικρη γευση απο το 2ο καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει… :salute:

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Πολύ ωραίες φωτό Garif :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Eιδικά το RuneWars φαίνεται τρομερό 🙂

@VitaKapa » Κυρ Δεκ 08, 2013 11:06 pm wrote:

Πολύ ωραίες φωτό Garif :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Eιδικά το RuneWars φαίνεται τρομερό 🙂

Μη μου πεις οτι δεν το εχεις παιξει???Επιβαλλεται φιλε ειναι ο ορισμος του fantasy wargame!!!

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Το έχω παίξει :meeple:
    Εμπειρία αξέχαστη!!! Για μένα το runewars είναι
    για τα επιτραπέζια, ότι ο άρχοντας τψν δαχτυλιδιών
    για τις κινηματογραφικές ταινίες!!!
    Απίστευτα Επικο
    plus 1

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Claustophobia – Απλά Πανέμορφο στο Τραπέζι!!!

Luxor_1620131208_131643.jpg[/attachment:3vbus2nl]

<a href= wrote:
    Το έχω παίξει :meeple:
    Εμπειρία αξέχαστη!!! Για μένα το runewars είναι
    για τα επιτραπέζια, ότι ο άρχοντας τψν δαχτυλιδιών
    για τις κινηματογραφικές ταινίες!!!
    Απίστευτα Επικο
    plus 1[/quote

bravo ετσι ακριβως ειναι φιλε.το πιο θεματικο παιχνιδι κι ειδικα με το εξπανσιον μεσα γινεται σφαγη.Αν δεν υπηρχε ττο game of thrones θα ταν μακραν το νουμερο 1 κατ εμε.

@VitaKapa » Δευτ Δεκ 09, 2013 8:04 am wrote:

Claustophobia – Απλά Πανέμορφο στο Τραπέζι!!!

Luxor_1620131208_131643.jpg[/attachment:3o8x8sov]

Φιλε αυτο καινουριο ειναι;δειχνει ωραιο το χεις;λενε οτι ειναι σχετικα απλο ισχυει;θα το δοκιμαζα ανετα αν επεφτε. στα χερια μου

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Είναι του 2009 Αχιλλέα 🙂 είναι πολύ όμορφο επάνω στο τραπέζι με τρομερά components, ίσως από τις καλύτερες μινιατούρες αλλά και tiles, τα οποία είναι και τεράστια!!! Γενικά είναι αρκετά απλό και γρήγορο, χωρίς αυτό να το κάνει μη ευχάριστο, έχει έναν πολύ ωραίο μηχανισμό με τα ζάρια που σου μπλοκάρουν δυνατές θέσεις όταν τρώνε οι ήρωες σου χτυπήματα, ενώ ο “Keeper” έχει στην διάθεση του ένα ταμπλό με μηχανισμό τύπου Kingsburg από το οποίο κάνει spawn τέρατα!! !Πολύ ευχάριστο και ενδιαφέρον, το έχω το προσθέτω στη λίστα ? 😀

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Και μια κοντινή από τις πανέμορφες μινιατουρες 🙂

Luxor_16DSC_0005.JPG[/attachment:1cm4zq2y]

@VitaKapa » Τρί Δεκ 10, 2013 12:00 am wrote:

Είναι του 2009 Αχιλλέα 🙂 είναι πολύ όμορφο επάνω στο τραπέζι με τρομερά components, ίσως από τις καλύτερες μινιατούρες αλλά και tiles, τα οποία είναι και τεράστια!!! Γενικά είναι αρκετά απλό και γρήγορο, χωρίς αυτό να το κάνει μη ευχάριστο, έχει έναν πολύ ωραίο μηχανισμό με τα ζάρια που σου μπλοκάρουν δυνατές θέσεις όταν τρώνε οι ήρωες σου χτυπήματα, ενώ ο “Keeper” έχει στην διάθεση του ένα ταμπλό με μηχανισμό τύπου Kingsburg από το οποίο κάνει spawn τέρατα!! !Πολύ ευχάριστο και ενδιαφέρον, το έχω το προσθέτω στη λίστα ? 😀

Ναι φιλε προσθεσε το ψηνομαι τρελα.λοιπον μεσα στις γιορτες(καπου εκει οχι ρνημερα)επιβαλλεται να βρρθουμε.θα στειλω ν κανονισουμε!

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

έγινε Αχιλλέα και εγώ θα έχω 10 μέρες άδεια, οπότε το κανονίζουμε γιορτινό gaming!!! 😀

@VitaKapa » Τρί Δεκ 10, 2013 9:02 pm wrote:

έγινε Αχιλλέα και εγώ θα έχω 10 μέρες άδεια, οπότε το κανονίζουμε γιορτινό gaming!!! 😀

Τελεια!!!Αμα θες στειλε ποιες μερες εχεις αδεια(σε προσωπικο μηνυμα εννοειται) να κοιταξω να βρω χρονο κι εγω!Ψηνομαι τρελα να σε γνωρισω κι ολας να παιξουμε και τπτ.Κανονιζουμε λοιπον εγω Αθηνα θα μαι θα δουλευω βεβαια αλλα μεχρι τις 5 εκεινες τις μερες μετα θα μπορω να κανονισω κατι αν το ρυθμισω!!!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 392 total)

You must be logged in to reply to this topic.