Λοιπον πως σας φανηκε????????

This topic contains 106 replies, has 7 voices, and was last updated by  matsas 4 months, 4 weeks ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 107 total)
  • Author

@matsas » Κυρ Ιαν 05, 2014 5:37 pm wrote:

ενα παιχνιδι οπου δεν εχει βγει αρκετες φορες στην παρεα ειναι το AVALON the resistanceOutlive_15avalon.jpg[/attachment:4lpr3zc0]
    βρισκομαστε την εποχη του βασιλια αρθουρου ο οποιος προσπαθει με την βοηθεια των πιστων του να φερει εις περας διαφορες αποστολες!!προσοχη ομως καραδοκει το κακο!!!υπαρχουν κατασκοποι στο βασιλειο και προσπαθουν να σαμποταρουν τις αποστολες!!!! Το AVALON ειναι ενα παιχνιδι κρυφων ρολων τυπου werewolf αλλα με περισσοτερο βαθος!!!!θα εμπιστευτεις τον φιλο σου ???εισαι σιγουρος για το αν σου λεει την αληθεια???μηπως προσπαθει να σε παραπλανησει?για το μονο πραγμα που εισαι σιγουρος σ αυτο το παιχνιδι ειναι ο εαυτος σου!!η διαδικασια παιχνιδιου απλη και η κλασικη του παλερμο:κλεινουν ματια ολοι οι παικτες(εδω δεν υπαρχει αφηγητης εκτος παιχνιδιου αλλα παιζουν ολοι κανονικα) .ενας κανει τον αφηγητη!τα κακα παιδια ανοιγουν ματια και γνωριζονται μεταξυ τους.στην συνεχεια αναλογα με τους ειδικους χαρακτηρες που εχεις βαλει στο παιχνιδι(παιζει παντα ο μερλιν και ο δολοφονος) ακολουθει μια σειρα απο εντολες του αφηγητη πχ ο μερλιν θ ανοιξει ματια και θα γνωριζει τους κατασκοπους ο persival θα γνωριζει ποιος ειναι ο μερλιν και φυσικα οι κακοι εχουν κι αυτοι τους δικους τους χαρακτηρες!!!η βασικη διαφορα αναμεσα στο avalon the resistance και στο resistance ειναι το θεμα και οι ειδικοι χαρακτηρες κατι που νομιζω το κανει καλυτερο απ οτι το resistsance!!Στην συνεχεια λοιπον ο βασιλιας αποφασιζει ποιος “πιστος” υπηρετης θα παει στην αποστολη διαλεγει λοιπον τοσα ατομα οσα λεει η αποστολη και μετα το τραπεζι αποφασιζει για το αν θα πανε η οχι!!!αναλογα με τ αποτελεσμα προχωραει η ομαδα η οχι. αν προχωρησει οι παικτες που την απαρτiζουν παιρνουν απο 2 καρτες 1 επιτυχια και 1 αποτυχια.επιλεγουν σε περιπτωση που υπαρξει εστω και 1 καρτα αποτυχιας η αποστολη δεν γινετε και οι κακοι κερδιζουν .αν οι καλοι καταφερουν να ολοκληρωσουν 3 αποστολες κερδιζουν αν οι κακοι καταφερουν αυτοι να σαμποταρουν 3 κερδιζουν αυτοι.επισης εχουν μια ευκαιρια με τον δολοφονο σε περιπτωση που οι καλοι καταφερουν και πετυχουν 3 αποστολες .αν βρει και σκοτωσει τον μερλιν κερδιζουν τα τσιρακια της μορντρεντ οπως λεγονται !!!
    Ενα παιχνιδι που παιζει απο 5-10 παικτες.παιζει πολυ καλα σε μικρο αριθμο παικτων κατι που δεν μπορει να γινει στα παιχνιδια αυτου του ειδους (προσωπικα δηλαδη werewolfs θελω πανω απο 10 παικτες χωρις τον αφηγητη για να μ αρεσει).εχει μια περιεργη αισθηση νομιζω θελει αρκετα παιχνιδια για να καταλαβεις πως παιζει το παιχνιδι εννοω στρατηγικα γιατι δεν ειναι τοσο απλο οπως το παλερμο πρεπει να προσεξεις την ψηφοφορια(για το αν θα παει η ομαδα η οχι)τις αντιδρασεις των παικτων……πολυ μιλαει αυτος λες να ειναι ο μερλιν?μηπως προσπαθει να μας μπερδεψει??γενικα ειναι ενα πολυ ωραιο party game και αξιζει να το δοκιμασει καποιος!!!!!

Μια χαρα μου ακουγεταιο φιλε Βαγγελη.Κι επειδη ειμαι λατρης αυτου του ειδους παιχνιδιων δεν θα με χαλαγε καθολου να το δοκιμαζα!Το werewolf ειναι αρκετα καλο αλλα με χαλαει εκει που σηκωνεται ο λυκος να βαλει το χερι απο τον ηχο καταλαβαινεις αρκετες φορες ποιος ειναι…Οποτε προτιμω το κλασσικο παλερμο…

Εγω επιτελους και μετα απο 3 μηνες που το χα παρει και δν το ειχα παιξει καταφερα την πρωτοχρονια να δω το Παλερμο:Το μεγαλο ξεκαθαρισμα.
    Το παιχνιδι ειναι το γνωστο σε ολους μας παλερμο αλλα με πολους νεους ρολους οι οποιοι αλλαζουν την ροη του παιχνιδιου!
    Η ιστορια,η ιδεα και γενικως ολα ειναι ιδια απλως ο καθε ρολος τωρα εχει ειδικες ιδιοτητες που γινονται στη διαρκεια του παιχνιδιου,υπαρχουν καρτες που σε βοηθαν να μαθεις ποιο ρολο εχουν οι αλλοι παιχτες η που επαναφερουν καποιον νεκρο στη ζωη(και συνεχιζει να παιζει κανονικα) κι ενα σωρο αλλα που κανουν το παιχνιδι κυριολεκτικα μπαχαλο!
    Το μονο κακο που βρηκα σε σχεση με το κλασσικο παλερμο ειναι οτι θελει αυστηρως 9+ παιχτες,ενας απ αυτους δεν παιζει αλλα κανει τον αφηγητη(βεβαια αυτου ο ρολος ειν ο πιο δυσκολος απ ολους αλλα και παλι δεν ειν το ιδιο με το να παιζεις)και τελος οτι ειν πιο δυσκολο για καποιους αρχαριους η μεγαλους σε ηλικια(επαιζα το κλασσικο με τους γονεις μου με τη νεα εκδοση χαθηκαν οι ανθρωποι και με το δικιο τους).
    Οι νεοι ρολοι που προσφερει το παιχνιδι ειναι οι:
    -Δημαρχος(η ψηφος του μετραει για 2)
    -Δικηγορος(μηδενιζει τις ψηφους ενος παιχτη)
    -Γιατρος(καθε νυχτα κι αφου σκοτωσουν καποιοιν οι μαφιοζοι ξυπνα και δειχνει εναν στη τυχη!Αν δειξει αυτον που εδειξαν κι οι μαφιοζοι τον σωζει και δεν πεθαινει κανεις)
    -Αστυνομος(Δεν μπορει να σκοτωθει τη νυχτα απο τους μαφιοζους)
    -Συγκατοικοι(ειναι 2 στο παιχνιδι κι ο ενας γνμωριζει τον αλλο αρα εχουν ενα στοιχειο ποιοι δεν ειν μαφιοζοι)
    και επισης δικαστης,φωτογραφος μεντιουμ που δεν νθυμαμαι αυτη τη στιγμη τι κανουν καθως θελει 16+ ατομα για να παιξουν και μεις ημασταν μολις 12.
    Σε οσους αρεσει το κλασσικο παλερμο αυτο πιστευω θα τους ξετρελανει αλλα και παλι μονο μια δοκιμη θα σας πεισει…

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Παιδιά Πολύ καλές οι εντυπώσεις και πάλι μπράβο στο Βαγγέλη που
    σκέφτηκε να ξεκινήσει το topic :meeple: πολύ χρήσιμο και ήδη έχω πάρει
    αρκετές πληροφορίθες για παιχνίδια που με ενδιαφέρουν
    thanks
    thanks you

matsas
    Participant

Ηρθε η ωρα να γραψω για ενα παιχνιδι που νομιζω δεν το ξερουν αρκετοι…………
    Ναι ναι ναι γι αυτο
    Τι δεν το εχετε ξαναδει??????????????? Το ξερω γι αυτο και γω θα πω την αποψη μου για το TICKET TO RIDE europe
    Πρωτο παιχνιδι με 3 nongamers + 1 εμενα= 4 ατομα!!Ο καθε παικτης παιρνει καρτες εισιτηρια με 2 προορισμους οπου πρεπει να ενωσει με μια σιδηροδρομικη γραμμη αν τα καταφερει παιρνει τους βαθμους που αναγραφει η καρτα αν οχι, στο τελος οι ποντοι ειναι αρνητικοι!!Οι ενεργειες στην σειρα του καθε παικτη απλες: η τραβας καρτες η βαζεις βαγονια η παιρνεις εισιτηρια η βαζεις σταθμους!
    Το παιχνιδι αφησε ωραια αισθηση(μονο στην μια κοπελα δεν αρεσε γιατι δεν εκανε καμια καρτα ).Νομιζω οτι παιζει μεγαλο ρολο το τι καρτες εισιτηρια θα τραβηξεις!!!Υπαρχει μια δοση στρατηγικης.Χαλαρο interaction μεταξυ των παικτων αλλα με αρκετο χαβαλε -Πωωωωω γιατι μου πηρες την καρτα?-κοιτα τι εκανε μ εκλεισε το δρομο!!!ευκολοι κανονες.Αρκετα γρηγορο gameplay μετα απο 1-2 γυρους
    Το ticket ειναι ενα χαλαρο παιχνιδι.μπορει να παιχτει ευκολα απ ολους .δινει την αισθηση οτι ολοι ειναι μεσα στο παιχνιδι(και η κοπελα δηλαδη που δεν ειχε κανει τιποτα ηταν κοντα στο σκορ λιγο πριν τελειωσει).
    Το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι το οτι εχει λιγα εισιτηρια μεγαλων διαδρομων(6 μονο) και μετα απ ορισμενα παιχνιδια μου φαινεται θα ειναι ευκολο να καταλαβεις τι εχει ο καθενας!!!!!!!Το διορθωνει οπως μου ειπαν η επεκταση 1912!!!!!!
    Ομολογω οτι το ειχα αδικησει πριν το παιξω!!!το παιχνιδι σε ταξιδευει μια χαρα………….ολοι σκεφτονταν ααααααααααα στην ρωμη ναι θελω να παω!
    Αξιζει να υπαρχει στην συλλογη σας και μπορει να βγει ευκολα στο τραπεζι με ολες τις παρεες(gamers or nongamers)

@matsas » Τετ Ιαν 15, 2014 2:26 pm wrote:

Ηρθε η ωρα να γραψω για ενα παιχνιδι που νομιζω δεν το ξερουν αρκετοι…………
    Ναι ναι ναι γι αυτο
    Τι δεν το εχετε ξαναδει??????????????? Το ξερω γι αυτο και γω θα πω την αποψη μου για το TICKET TO RIDE europe
    Πρωτο παιχνιδι με 3 nongamers + 1 εμενα= 4 ατομα!!Ο καθε παικτης παιρνει καρτες εισιτηρια με 2 προορισμους οπου πρεπει να ενωσει με μια σιδηροδρομικη γραμμη αν τα καταφερει παιρνει τους βαθμους που αναγραφει η καρτα αν οχι, στο τελος οι ποντοι ειναι αρνητικοι!!Οι ενεργειες στην σειρα του καθε παικτη απλες: η τραβας καρτες η βαζεις βαγονια η παιρνεις εισιτηρια η βαζεις σταθμους!
    Το παιχνιδι αφησε ωραια αισθηση(μονο στην μια κοπελα δεν αρεσε γιατι δεν εκανε καμια καρτα ).Νομιζω οτι παιζει μεγαλο ρολο το τι καρτες εισιτηρια θα τραβηξεις!!!Υπαρχει μια δοση στρατηγικης.Χαλαρο interaction μεταξυ των παικτων αλλα με αρκετο χαβαλε -Πωωωωω γιατι μου πηρες την καρτα?-κοιτα τι εκανε μ εκλεισε το δρομο!!!ευκολοι κανονες.Αρκετα γρηγορο gameplay μετα απο 1-2 γυρους
    Το ticket ειναι ενα χαλαρο παιχνιδι.μπορει να παιχτει ευκολα απ ολους .δινει την αισθηση οτι ολοι ειναι μεσα στο παιχνιδι(και η κοπελα δηλαδη που δεν ειχε κανει τιποτα ηταν κοντα στο σκορ λιγο πριν τελειωσει).
    Το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι το οτι εχει λιγα εισιτηρια μεγαλων διαδρομων(6 μονο) και μετα απ ορισμενα παιχνιδια μου φαινεται θα ειναι ευκολο να καταλαβεις τι εχει ο καθενας!!!!!!!Το διορθωνει οπως μου ειπαν η επεκταση 1912!!!!!!
    Ομολογω οτι το ειχα αδικησει πριν το παιξω!!!το παιχνιδι σε ταξιδευει μια χαρα………….ολοι σκεφτονταν ααααααααααα στην ρωμη ναι θελω να παω!
    Αξιζει να υπαρχει στην συλλογη σας και μπορει να βγει ευκολα στο τραπεζι με ολες τις παρεες(gamers or nongamers)

Φιλε βαγγελη το παιχνιδι τα σπαει ειναι ευκολο αλλα θελει οπως ειπες πολυ στρατηγικη.μαθαινεται πανευκολα(φαντασου παιζω με τους γονεις μου) κ ακρως διασκεδαστικο.το εξπανσιον το φτιαχνει κι αλλλο αλλα το κανει λιγο πιο πολυπλοκο.δυστυχως ομως εχω μονο το europe…θα θελα ν βλεπα καi τα υπολοιπα.

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Και εμένα το Ticket to Ride είναι απο τα αγαπημένα μου
    light train games!!! Είναι απίστευτο πως καταφέρνει να είναι αρεστό τόσο σε gamers όσο και σε non gamers :meeple:
    Επίσης αξίζει να σημειωθεί ότι οι επεκτάσεις με τους διαφορετικούς χάρτες αξίζουν πολύ ειδικά όυαν κανείς παόζει με πολλούς ή λίγους αντιπάλους π.χ. ο χάρτης της Ελβετίας είναι ιδανικός για 2 , o χάρτης της Ολανδίας οδανικός για 3-4 και ο χάρτης της Ασίας πολύ καλός για 5!!!! Επιπλέον προσθέτουν επιπλέον κανόνες και gameplay 🙂

Αξίζει να τους δοκιμάσει κανείς!!! Προσωπικά είμαι fan
    smiless

Επαιξα αυτη την εβδομαδα το Lascaux ενα παιχνιδι μπλοφας με πονταρισματα πετρες για να παρεις κατι ζωγραφιες καποιων ζωων οι οποιες στο τελος δινουν ποντους κι οποιος εχει τους πιο πολλους νικαει!
    Δεν τρελαθηκα αλλα δεν ειναι και τοσο κακο οσο το κραζουν καποιοι!Εχει ενα ωραιο συστημα πονταρισματος καθως ολοι οι παιχτες βαζουν μια πετρα αν θελουν να συμμετεχουν στο πονταρισμα και μετα ο επομενος αν θελει ανεβαζει το πονταρισμα!Ομως το καλο ειναι οτι οποιος παει πασο 1ος παιρνει ολες τις πετρες πισω και βαζει την μαρκα του σε σημειο ωστε να διαλεξει καρτα τελευταιος…Αν μεινει καμια βεβαια!
    Οι καρτες εχουν πανω τους 2 απο τα 6 χρωματα παιχνιδιου και καθε παιχτης πονταρει σε πιο χρωμα καρτας θελει να παρει.Ετσι ο 1ος σαφως θα παρει το χρωμα που πονταρε ενω οι υπολοιποι ισως ναι ισως οχι…
    Στα θετικα του βαζω το οτι σε 20 λεπτα εχει στηθει εξηγηθει και τελειωσει και το εξυπνο συστημα πονταρισματος
    Στα αρνητικα του βαζω τις αθλιες κατ εμε καρτες(με το ζορι αναγνωριζω τα ζωα)και γενικως ολο το artwork δεν μ αρεσει καθολου!Οσο για επαναληψιμοτητα??Το καλοκαιρι θα ξαναπαιξω κι αν…

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

είναι όμως καλό εισαγωγικό για non gamers , μιας και έχει μηδαμινούς κανόνες
    αλλά για το Artwork έχεις απόλυτο δίκιο!!! Το κουλό είναι ότι έχει και κανονικές πέτρες
    μέσα ακούστε ακούστε smileee

@VitaKapa » Δευτ Ιαν 20, 2014 9:07 pm wrote:

είναι όμως καλό εισαγωγικό για non gamers , μιας και έχει μηδαμινούς κανόνες
    αλλά για το Artwork έχεις απόλυτο δίκιο!!! Το κουλό είναι ότι έχει και κανονικές πέτρες
    μέσα ακούστε ακούστε smileee

Ναι οντως…Αυτο το μαρανε…Που δεν μπορω να ξεχωρισω ποια ζωα να μαζεψω…Παντως κακο δεν το λες για το ειδος του οντως.Αλλα ειπαμε εγω δεν ειμαι των χαλαρων παιχνιδιων ειμαι των πιο συνθετων οποτε ισως φταιει κι αυτο!!!

Καλημερα παιδια κ καλη δυναμη.μια μερα ακομα κ μετα σαβκο επιτελους.χτες ετυχε να δοκιμασω το κλαουστροφοβια ενα παιχνιδι που σαφως ταιριαζει στο στυλ των παιχνιδιων που παιζω.οι πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικες.επαιξα ως κακος κ το βρηκα ιδιαιτερα ζορικο για τον παιχτη που παιζει τον καλο καθως νικησα ευκολα και στις 2 αποστολες.ισως εφταιγε κι ο αντιπαλος τι να πω.στο παιχνιδι τωρα εκτος των υπεροχων φιγουρων κ του ωραιου κι εντυπωσιακου ταμπλο μου αρεσε που ειναι απλο κ γρηγορο καθως σε 1,5ωρα παιξαμε 2 παρτιδες.ωραια ατμοσφαιρα εξθπνο συστημα κατανομης των ικανοτητων των ηρωων(τι ηρωες δηλ καταδικοι ειναι) κ ευχαριστο gameplay.δεν μ αρεσε οτι οι φιγουρες των ηρωων ειναι ιδιες,δεν εχουν ονοματα και δεν εχουν διαφορετικα στατιστικα.επιπλεον μπερδευα το ποιος ειναι ποιος καθως μονο τ χρωμα μαλλιων αλλαζει.επισης θα ηθελα εγω προσωπικα λιγο παραπανω βαθος για τετοιου ειδος παιχνιδιου αλλα οκ ο συγχωρω καθως αυτος ηταν ο σκοπος τους.,να φτιαξουν ενα απλο κ γρηγορο παιχνΙδι.

Υγ αν καποιος εχει παιξει η γνωριζει ας μου πει τι προσθετει το εξπανσιον.ευχαριστω

matsas
    Participant

Παιχνιδι νο1
    Νομιζω ειναι απ τα καλυτερα family games που εχω παιξει!!!καθε παικτης τραβαει 6 πλακακια.υπαρχουν 6 διαφορετικα χρωματα και 6 διαφορετικα σχηματα σκοπος του παιχνιδιου ειναι να βαζεις σ ευθειες γραμμες πλακακια και να μαζεψεις οσους περισσοτερους ποντους μπορεις!πως μπαινουν τα πλακακια??απλο η’ ιδιο σχημα διαφορετικο χρωμα η’ ιδιο χρωμα διαφορετικο σχημα!
    Ενα παιχνιδι στο οποιο χρειαζεται να υπαρχει παρατηρητικοτητα να δεις την καλυτερη θεση που μπορεις να βαλεις το πλακακι/ια!η τυχη παιζει τον ρολο της.Υπαρχει το στρατηγικο στοιχειο και οσο παιζεις νομιζω το καταλαβαινεις!!
    Οι κανονες του πολυ ευκολοι.Ιδανικο για non gamers αλλα και για gamers παιζει ευχαριστα!!!

Παιχνιδι νο2
    Στο στοιχειο μας.Ευχαριστη εκπληξη.καθε παικτης παιρνει μια ομαδα(φανταστικα ονοματα) και σκοπος ειναι να φτιαξετε την καλυτερη ομαδα.Μην περιμενετε να δειτε το 2Κ μανατζερ σ επιτραπεζιο!απλοι κανονες .πονταρουμε για παικτες οι οποιοι ανεβαζουν επιπεδο την ομαδα μας κερδιζουμε τουρνουα.λαδωνουμε τον ρεφ .προσλαμβανουμε γυμναστη κι ανεβαζει επιπεδο τους αθλητες μας!μανατζερ μαρκετινγκ ολα παιζουν το ρολο τους!
    Ο βασικος μηχανισμος ειναι το πονταρισμα σαν το φιλιξ.Μιας και η παρεα ηταν μπασκετικη καταφερε να μας βγαλει το θεμα του!Η πλακα ηταν που στο τελος ειχαμε παρομοιασει τα χρυσα κυπελα(εχει 3 ειδων) με την ευρωλιγκα και λεγαμε ο ενας στον αλλον ποσες εχεις παρει εσυ??? .
    Το μονο ακυρο που ειδα ηταν λιγο με τα υψη των παικτων σεντερ τωρα 1.83 ειναι λιγο ακυρο,αλλα ειχε κι αυτο την πλακα του.Ωραιο παιχνιδι αν καποιος προλαβει την προσφορα στο philbert αξιζει!!

Παιχνιδι νο3
    ΕΕΕ δεν ειναι ακριβως 8 λεπτα τραβαει λιγο παραπανω αλλα οκ σ ενα 20λεπτο εχεις τελειωσει.
    Σ εναν φανταστικο χαρτη προσπαθεις να εξαπλωθεις με τα στρατευματα σου να φτιαξεις πολεις!καθε παικτης εχει απο εναν αριθμο νομισματων (δεν τον θυμαμαι) τα οποια μπορει να χρησιμοποιησει για ν αγορασει καρτες με τις οποιες μπορει να εκτελεσει διαφορες ενεργειες.Επισης οι καρτες εχουν διαφορα συμβολα και οπως γινεται στο bohnanza οσες καρτες εχεις με ιδιο συμβολο θα παρεις και τους αναλογους ποντους!Δεν εχει το τρελο βαθος το παιχνιδι αλλα ειναι μια πολυ ελαφρια εκδοση ενος area control παιχνιδιου!
    Αν καποιος θελει κατι χαλαρο αλλα και να εχει και λιγο σκεψη δοκιμαστε το!

basket boss???Ουαουυυυυ…Γιατι οχι ρε φιλε χαβαλε θα ειχε γιατι οχι??Αυτα ειναι πρωτοτυπο θεμα θα το χτυπαγα χαλαρα!Το πρωτο με τα πλακιδια ουτε που το ηξερα τον αυτοκρατορα τον ειδα ενταξει οπως τα λες πολυ χαλαρο για μενα…Προτιμω Cyclades…

ΥΓ Τις εμαθες ρε η ακομα??Αντε για κανονισε τιποτα…

matsas
    Participant

@garif » Πέμ Ιαν 23, 2014 7:41 pm wrote:

basket boss???Ουαουυυυυ…Γιατι οχι ρε φιλε χαβαλε θα ειχε γιατι οχι??Αυτα ειναι πρωτοτυπο θεμα θα το χτυπαγα χαλαρα!Το πρωτο με τα πλακιδια ουτε που το ηξερα τον αυτοκρατορα τον ειδα ενταξει οπως τα λες πολυ χαλαρο για μενα…Προτιμω Cyclades…

ΥΓ Τις εμαθες ρε η ακομα??Αντε για κανονισε τιποτα…

δεν τα συγκρινω καν κυκλαδες με αυτοκρατορα!!απλα ειναι ενα απλο φιλερακι και το αλλο επος.ακομα δεν το εχω παιξει τον μηχανισμο οκ το δοκιμασα μονος μου σουπερ!!!!
    το μπασκετακι υπαρχει σε προσφορα στο philbert αξιζει.και το θεμα πιστευω ειναι σουπερ!! μακαρι να εβγαινε κατι δυνατο με βαση το μπασκετακι.
    το qwirkle ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ garif υπαρχει κι αυτο σε προσφορα χτυπα το με κλειστα ματια!!!
    υ.γ. θα γινει χαμος στις κυκλαδες!

VitaKapa
    VitaKapa
    Participant

Παιδιά, έχω μπροστά μου το κουτί του Dark, Darker, Darkest
    και διαβάζω τους κανόνες!!! Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον smiles
    http://cf.geekdo-images.com/images/pic1814167_md.jpg” alt=””>http://cf.geekdo-images.com/images/pic1806650_md.jpg” alt=””>http://cf.geekdo-images.com/images/pic1845705_md.jpg” alt=””>

@VitaKapa » Πέμ Ιαν 23, 2014 11:56 pm wrote:

Παιδιά, έχω μπροστά μου το κουτί του Dark, Darker, Darkest
    και διαβάζω τους κανόνες!!! Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον smiles
    http://cf.geekdo-images.com/images/pic1814167_md.jpg” alt=””>http://cf.geekdo-images.com/images/pic1806650_md.jpg” alt=””>http://cf.geekdo-images.com/images/pic1845705_md.jpg” alt=””>

Οντως απο τις εικονες δειχνει πολυ ωραιο!τι στυλ ειναι χορορ game???Για πες καμια παραπανω πληροφορια Βαγγελή μολις το διαβασεις…Ακριβο ειναι???Υπαρχει στην Ελλαδα???Ευχαριστω!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 107 total)

You must be logged in to reply to this topic.